MÖBLER / Bord / Matbord 14997447
nr 1499 7447
Matbord
1940-tal, björk, utdragsskivor. Bredd: 112, djup: 75 cm, höjd: 73 cm, (utdrag 2x50)
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:34:54
450 kr
300 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr